Drzwi tarasowe Mława – HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST są odporne na wszelkie ograniczenia, szczególnie te architektoniczne. To ekonomiczność, wygoda i piękno, których potrzebuje każdy dom. Twój również.

DRZWI TARASOWE

Wszystko zawdzięczamy stworzonej przez nas zespół, autorskiej i innowacyjnej konstrukcji drzwi tarasowych. Ta, uzupełniona o duże przeszklenia, wygodne progi i izolujące okucia, udoskonali budowę Twojego domu i zapewni Ci nieporównywalną z niczym innym wygodę.

Drzwi tarasowe HST Premium

Połączenie atrakcyjnego, nowoczesnego wyglądu z trwałością drzwi tarasowych jest jak najbardziej możliwe. Idealnym tego przykładem są drzwi tarasowe HST Premium. Stworzyliśmy je łącząc oryginalność z energooszczędnością i bezpieczeństwem. Konstrukcja pozwalająca osiągnąć nawet 6,5 m szerokości, uzupełniona o progi niwelujące zagrożenie potknięcia i duże przeszklenia zmieniające nawet najciemniejsze pomieszczenie w jasne – zaskakujące? W przypadku HST Premium nie istnieją bariery architektoniczne, a wygoda nabiera nowego znaczenia.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Skupione na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, zapewniające bezpieczeństwo oraz oszczędność i prezentujące oryginalny design – takie są drzwi tarasowe HST. Co więcej, są niezwykle wygodne w użytkowaniu za sprawą skrzydeł prowadzonych na dwóch oddzielnych prowadnicach, do obsługi których potrzeba naprawdę niewielkiego nakładu siły.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Potrzebujesz wyjścia na taras czy do ogrodu? Niezależnie od tego, drzwi tarasowe PSK i PSK-Z okażą się przydatne. System uchylno-przesuwny, który w nich umieściliśmy oraz nowoczesne, niezwykle trwałe okucia zapewnią Ci wieloletnie użytkowanie o najwyższym poziomie wygody. Wnętrze Twojego domu za sprawą jeszcze większych przeszkleń nabierze świeżości, a dzięki innowacyjnemu designowi stanie się jeszcze piękniejszy.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Jasne wnętrza nowoczesnego budownictwa prezentuje się idealnie w połączeniu z drzwiami tarasowymi PSK Atrium. Dlaczego? Bo drzwi te pod względem designu są dowodem najwyższego minimalizmu, a w zakresie konstrukcji są niezwykle praktyczne, dzięki czemu atrakcyjność łączy się z wygodą. Spójrz na ogromne przeszklenia, które w drzwiach tarasowych PSK Atrium umieściliśmy. To one spotęgują piękno Twojego domu i rozjaśnią nawet najciemniejszy jego kąt.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu