Rolety Mława

Rolety OKNOPLAST zapewnią Twojemu domowi dodatkowe bezpieczeństwo, poprawią ekonomiczność zamontowanych okien i spotęgują piękno całej elewacji. I to przez cały rok.

ROLETY

Rolety to jednak nie tylko dodatek, a ważny i stały element całego wyposażenia. Warto zastanowić się nad ich wyborem. Gwarantujemy, że z przygotowanymi przez nas czterema rodzajami będzie to jeszcze łatwiejsze, a więc – Luna, Sol Evolution, Sol czy Terra?

Rolety LUNA

W kwestii wyposażenia swojego domu zawsze stawiasz na produkty najwyższej jakości? Rolety Luna powinny spełnić Twoje oczekiwania, bo są niezwykle trwałe, a dzięki możliwości montowania ich na nawet najszerszych ramach okien ochronią Twój dom przed zbędną utratą ciepła. Okazują się więc szczególnie przydatne podczas zimowych miesięcy, ale nawet latem spełniają swoją rolę zabezpieczając wnętrze domu przed przegrzaniem. Izolacyjność termiczna? Najlepsza z roletami Luna.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Nie da się ukryć, że jednym z głównych zadań rolet jest spotęgowanie piękna, które zapewniają wcześniej zakupione okna. Elewacja Twojego domu potrzebuje odświeżenia? Rolety Sol Evolution powinny pomóc, bo wykonaliśmy je z materiału, któremu nie straszne są przebarwienia wynikające z dużej ilości słońca. Czy wiesz, że są też niezwykle oryginalne? Na polskim rynku nie znajdziesz bowiem innych rolet, które w tak znaczącym stopniu potęgują parametr izolacyjności termicznej gwarantowany przez stolarkę okienną.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Co za dużo, to nie zdrowo – dotyczy to również ilości światła, dobiegającego do wnętrza domu. Nie wiesz w jaki sposób warto to kontrolować? W tym powinny pomóc Ci rolety Sol, które zamontowane we wnęce okiennej pokrywają całą powierzchnię stolarki i w ten sposób nie dopuszczają zbędnych promieni słonecznych. Przekłada się to również na ochronę przed letnim przegrzaniem i zimowym wychłodzeniem. Rolety Sol są także przykładem oryginalnej estetyki, która doskonale łączy się z każdym typem okien – PCV, drewnianymi i aluminiowymi.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Twój dom, poza zabezpieczeniem przed ciepłem i chłodem, potrzebuje odporności przed ewentualnymi próbami włamania i silnymi powiewami wiatru. Za to odpowiedzialne są rolety Terra, w produkcji których zebraliśmy w całość wszystkie niezbędne parametry techniczne, a udoskonaliliśmy najlepszym do tego materiałem – wysokogatunkowym aluminium i podwójnie ryflowanymi profilami.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu