Okna Mława, Działdowo i Ciechanów

Bogata kolorystyka, świetne parametry z zakresu oszczędności ciepła i dźwiękoszczelności oraz innowacyjny, niekonwencjonalny wygląd – to i jeszcze więcej znajdziesz w oknach OKNOPLAST.

OKNA

Budowa wszystkich okien, które oddajemy w ręce naszych Klientów jest przemyślana w każdym calu – od designu po ostatni w kolejności parametr techniczny. To bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność, które zauważysz już po chwili od zakupu.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Elewacja Twojego domu potrzebuje odświeżenia, a jego wnętrze odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, ciepła i światła? Zerknij na okna Pixel. To w nich zebraliśmy wszystkie parametry odpowiedzialne za te właśnie cechy i wykończyliśmy je niepowtarzalnym designem, którego nie spotkasz nigdzie indziej. A to za sprawą nowoczesnych technik produkcji i innowacyjnych pomysłów, których nigdy nam nie brakuje.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Jeśli Twojemu domowi brakuje światła, a nawet w najbardziej słoneczny dzień w jego wnętrzu jest nieprzyjemnie ciemno, powinieneś zwrócić uwagę na okna Prolux. Dlaczego? To w nich umieściliśmy jeszcze większą powierzchnię szybową, która potrafi wprowadzić do wnętrza nawet trzy razy więcej światła. Co więcej, udoskonaliliśmy ich konstrukcję tak, by korzystanie z okien było wygodniejsze i łatwiejsze, a do ich otwarcia i zamknięcia wystarczył niewielki nakład sił.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

W żadnym domu nie powinno brakować ciepła. Izolacyjność termiczna zależy przede wszystkim od okien, a Winergetic Premium właśnie z utrzymaniem i oszczędnością ciepła radzą sobie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, dzięki nowoczesnym pakietom szybowym i zaawansowanemu systemowi szczelności, dzięki którym cenne ciepło zostaje w murach domu, a do jego wnętrza nie dociera chłód. Izolacja akustyczna i silne podmuchy wiatru? Winergetic Premium ochronią Cię także przed nimi.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Dodatkowe wzmocnienia termiczne, trzykomorowy pakiet szybowy i zaokrąglony, autorski kształt profilu – to i jeszcze więcej znajdziesz w oknach Winergetic Premium Passive. Ich innowacyjna budowa sprawia, że okna te spisują się doskonale również w wymagającym budownictwie pasywnym.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

W ofercie OKNOPLAST znajdzie się też coś, dla wielbicieli klasycznych rozwiązań z zakresu aranżacji i budowy. Klasycznych to znaczy skupionych na estetycznym minimalizmie i trwałości w konstrukcji. To cechy okien Koncept, którym nie straszne są upały, mrozy ani hałas najbardziej ruchliwej ulicy. W każdej z tych sytuacji zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu